Keressük új marketing asszisztens kollégánkat

Kategóriák

2023.05.02.

Feladatkör: MaxCity Lakberendezési Bevásárlóközpont marketingosztályának támogatása

Feladatok:

- Marketingtevékenységében való aktív részvétel
- Marketing terület adminisztrációjának támogatása – az adminisztratív feladatok pontos, határidőn belüli elvégzése
- Kreatív anyagok összeállításának támogatása
- Bérlői kapcsolattartás (szóban és írásban)
- Magazinokkal, szerződött alvállalkozókkal történő kapcsolattartás/adatszolgáltatás
- Szakmai rendezvények/események szervezésében való aktív részvétel

Elvárások:

- Erős felhasználói szintű MS Office tudás (Word, Excel, PowerPoint)
- Közösségi média platformok naprakész ismerete (Facebook, LinkedIn)
- Jó fogalmazási képesség
- Önálló, pontos, precíz munkavégzés
- Csapatban való együttműködés
- Jó problémamegoldó készség

Előnyt jelent:

- Képszerkesztő program ismerete
- Google Ads és Google Analytics ismerete

Munkavégzés helye:

MaxCity Lakberendezési Bevásárlóközpont (2045 Törökbálint, Tópark utca 1/A)

Munkaidő: Irodai munkaidő (lehetőség heti 1-2 nap home office-ra)

Kezdés: 2023. május közepe

Próbaidő: 3 hónap

Pályázás módja: Fényképes önéletrajz megküldésével a kovacs.zsofia@maxcity.hu email címre

EN