Keressük leendő

MARKETING ASSZISZTENS

kollégánkat!⁠
Feladatkör:⁠
MaxCity Lakberendezési Bevásárlóközpont marketingosztályának támogatása⁠
Feladatok:⁠
• Marketingtevékenységében való aktív részvétel⁠
• Marketing terület adminisztrációjának támogatása – az adminisztratív feladatok pontos, határidőn belüli elvégzése⁠
• Kreatív anyagok összeállításának támogatása ⁠
• Bérlői kapcsolattartás (szóban és írásban)⁠
• Ügynökséggel, szerződött alvállalkozókkal történő kapcsolattartás/ adatszolgáltatás⁠
• Szakmai rendezvények/események szervezésében való aktív részvétel⁠
Elvárások:⁠
• Felhasználói szintű MS Office tudás (Word, Excel, PowerPoint)⁠
• Közösségi média platformok ismerete ⁠
• Jó fogalmazási képesség⁠
• Önálló, pontos, precíz munkavégzés⁠
• Csapatban való együttműködés⁠
• Jó problémamegoldó készség⁠
Előnyt jelent:⁠
• Képszerkesztő program ismerete ⁠
• Google Ads és Google Analytics ismerete⁠
Munkavégzés helye:⁠
MaxCity Lakberendezési Bevásárlóközpont⁠
2045 Törökbálint, Tópark utca 1/A⁠
Munkaidő:⁠
Napi 4 óra⁠
Kezdés⁠:
2024. június vége⁠
Próbaidő:⁠
2 hónap⁠
Pályázás módja:⁠
Fényképes önéletrajz megküldésével a kovacs.zsofia@maxcity.hu email címre